Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Aztec Gold

Ігровий автомат Aztec Gold

Цивілізація ацтеків існувала багато сотень років до того, як загадковим чином зникла. Їхня міфологія та досягнення в науці, звісно, вражають. Однак нас більше цікавить щось матеріальне, а саме - золото, яке накопичувалося століттями. Ось про це й розповість вам компанія Mega Jack, яка створила ігровий автомат Aztec Gold: грати безкоштовно й отримувати золоті монети на цьому відеослоті в казино Vavada можна скільки завгодно. Індіанці не ображатимуться - навпаки, їм підлестить ваша допитливість і наполегливість.

Особливості слота

Головна відмінність "Золота ацтеків" від інших автоматів - це його оригінальне оформлення. Він виконаний у традиційному індіанському стилі. В іншому слот стандартний - 5-барабанний із 21 активною ігровою лінією. Будете ви грати безкоштовно в Aztec Gold або на реальні гроші - слот у будь-якому режимі здивує вас своєю якісною графікою і привабливими коефіцієнтами виплат.

Символи на ігровому полі показують нам скромні фрагменти життя древніх племен. Томати, маїс, лама, деревна жаба, пума - ці символи принесуть вам множення ставки від 5 до 100 разів. До речі, ви можете перед запуском чергового обертання вручну збільшити ставку. В Aztec Gold грати можна, підвищивши початкову ставку аж у 10 разів.

Серед цінних символів ви помітите орла, портрети безіменних вождів і золоту голову дракона. Від них ви можете отримати множення ставки до 3000 разів. Такий прибуток важко назвати маленьким, але не забувайте, що йдеться про тонни золота, заховані десь у загублених містах ацтеків.

Грати безкоштовно в Aztec Gold


Грати на гроші

Величезні виграші - ігровий автоматAztec Gold з бонусами

По-перше, у вас є можливість у будь-який момент примножити свій виграш. Для цього натисніть кнопку "Подвоєння" - і ви потрапите в простеньку міні-гру, де потрібно буде всього лише вгадати карту, старшу за номіналом.

По-друге, вас неодноразово виручатиме дикий символ у вигляді золотого ідола. Він трансформується у що завгодно, добудовуючи вигідні для вас комбінації.

По-третє, навіть якщо ви гратимете безкоштовно, в Aztec Gold на вас чекає приголомшлива призова гра. Вона запускається трьома зображеннями пірамід. У цій грі ви зможете випробувати удачу, вибираючи срібну, золоту або алмазну піраміду.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС