Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Bananas go Bahamas

Ігровий автомат Bananas go Bahamas

Ви давно мрієте про шикарний відпочинок на Багамах? Тепер це не проблема! У веселу й захопливу подорож вас відправить ігровий автомат Bananas go Bahamas, який спеціально для цього створила компанія ігрові автомати Novomatic.

Вам не тільки не доведеться оплачувати дорогий відпочинок - за бажання можна ще й граючи в ігрові автомати онлайн непогано заробити. Ви поринете в атмосферу вічного свята, яка піднімає настрій навіть закоренілим песимістам. Живі фрукти, які щосили розважаються на екзотичному курорті, мимоволі викликають посмішку. Ігрове поле розміщене на тлі пляжу і морської гладі, тому слот одразу налаштовує вас на відпочинок.

Корінні жителі Багам

У Bananas go Bahamas грати дуже весело. На барабанах слота вам зустрінуться кавуни, які відпочивають у гамаках, і полунички, що освоюють водні лижі. Крім того, тут є кокоси, які грають на барабанах, авокадо, що займаються підводним плаванням, ананаси, банани і традиційні карткові позначення. Якщо комбінація буде побудована за допомогою банана (дикий символ), її вартість подвоюється. Лінія з бананів найдорожча - 9 000 ставок.

Що потрібно, щоб в ігровий автомат Bananas go Bahamas грати безкоштовно

Нічого, крім підключеного до інтернету комп'ютера, вам не знадобиться. Після завантаження відеослота встановіть налаштування на спін і натискайте кнопку "Старт", яка приводить 5 барабанів у рух. Ліній виплат тут 9, водночас кількість активних смуг можна змінювати на власний розсуд. Автомат надає можливість робити ставки від 1 до 100 кредитів на лінію.

Грати безкоштовно в Bananas go Bahamas


Грати на гроші

Скатер

Можна грати безкоштовно в Bananas go Bahamas або робити ставки реальними грошима - у будь-якому разі, 3 або більше валіз, зібравшись на барабанах разом, запустять для вас безкоштовні обертання. Зверніть увагу на щедрість емулятора: кількість вільних спінів - 45!

Якщо вас не задовольнив виграш від спіна або ви не готові зупинятися на досягнутому результаті, ризик-гра запрошує спробувати збільшити кількість кредитів у 2 рази в ігрові автомати Вавада онлайн казино грати на гроші. Почніть грати безкоштовно в Bananas go Bahamas! Слот подарує вам чимало чарівних хвилин, підніме настрій і порадує виграшем.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС