Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book of Ra

Ігровий автомат Book of Ra

Загальновідомо, що бог сонця Ра в Стародавньому Єгипті був одним із найбільш шанованих. Потримати в руках його книгу, яка має величезні магічні властивості, може кожен, хто почне в слот Book of Ra та інші ігрові автомати грати в казино Vavada.

Це творіння компанії Novomatic вирізняється яскравою графікою та реалістичністю. Ви зможете разом зі сміливими дослідниками побувати в пірамідах і знайти заховані багатства фараонів. Чарівна книга допоможе уникнути дії проклять, які переслідують усіх, хто порушує спокій стародавніх усипальниць, і розгадати безліч загадок.

Ігровий автомат Book of Ra: Починаємо похід за скарбами

Для початку містичної подорожі необхідно всього лише натиснути "Старт", і 5 барабанів перенесуть вас до Єгипту. Персонажі гри збиратимуться в комбінації на обраних вами активних лініях (від 1 до 9). Залишилося тільки зробити на них ставки, і можна сміливо вирушати на пошуки незліченних багатств.

Скарби бога Ра (Символи гри)

В ігровий автомат Book of Ra грати безкоштовно так само цікаво, як і на гроші. Автомат гарантує щасливим гемблерам щедрі виплати. Археологи, фараони, крилаті богині та скарабеї будують переможні комбінації всього з 2-х символів (карт і книг потрібно 3 і більше). Найцінніші символи - це археолог і фараон (5000 і 2000 ставок за повну лінію). Книга Ра може підмінити для добудовування комбінації будь-який інший символ. Але це не єдина її властивість.

Почніть грати безкоштовно в Book of Ra, і слот порадує кожного гемблера безкоштовними спінами. Для отримання 10 бонусних ігор досить зібрати 3 чарівних книги. Крім того, книга має власний мультиплікатор - х1800 за 5 збігів.

Грати безкоштовно в Book of Ra


Грати на гроші

Ризик-гра

Відеослот "Книга Ра" швидко затягує в мережі азарту як досвідчених гемблерів, так і новачків. Вам, безсумнівно, захочеться збільшити отриманий виграш і не зупинятися на досягнутому. Гра на ризик має досить прості правила. Перед гравцем з'являться 5 відкритих карт і 1 закрита. Просто вгадайте колір закритої карти, і рахунок збільшиться вдвічі. Якщо ви готові ризикувати далі, гру можна повторити.

Почніть зараз грати безкоштовно в Book of Ra, і, можливо, саме вам вдасться розгадати стародавні таємниці.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС