Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Crazy Monkey

Ігровий автомат Crazy Monkey

Первозданність природи, небезпека та несподівані знахідки, що підстерігають відважних дослідників під час мандрів, - ось чим приваблюють людей джунглі. У приємну та безпечну віртуальну подорож дикими лісами в казино Вавада вас запрошує ігровий автомат Crazy Monkey.

У цьому відеослоті від компанії Igrosoft на вас чекають оригінальні та кумедні персонажі, які неодмінно змусять вас посміхатися. А дзвін монет після виграшу вже точно припаде до смаку відважним підкорювачам джунглів!

Символи гри

Управління та правила "поведінки" в небезпечних заростях цілком традиційні. Новачкам у справі підкорення ігрових автоматів можна спробувати грати безкоштовно в Crazy Monkey - слот надає можливість потренуватися перед справжньою пригодою. Вам пощастить, якщо на полі з'являться маски папуасів: вони замінять собою символи, яких бракує в лініях, і принесуть вагомий дохід (до 2000 ставок).

Леви, змії, метелики й ананаси також потішать вас чудовими подарунками, а логотип гри в кількості пʼяти штук примножить ставку на 5000.

Як в ігровий автомат Crazy Monkey грати безкоштовно

Після завантаження відеослота на сайті можна одразу робити ставку і запускати обертання барабанів. Уточнити правила і суму, яку ви отримаєте після випадання виграшної комбінації, можна натисканням кнопки "Help". Кількість ліній, на які робиться ставка, можна встановити натисканням відповідної кнопки.

Грати безкоштовно в Crazy Monkey


Грати на гроші

Що чекає на вас у джунглях (гра на ризик)

Будь-який виграш можна збільшити рівно в 2 рази в грі на ризик. Вибрали карту більшу, ніж у дилера, - отримаєте подвоєння. Але якщо удача буде не на вашому боці - втратите все.

Бонуси

Три кумедні мавпочки принесуть кожному, хто почав у Crazy Monkey грати, ще одну щасливу можливість збагатитися. Якщо, посмикнувши за обрану вами мотузку, мавпочка отримає солодкий банан, вона віддячить вам призом. Наковальня, що впала на звірка, припинить гру. У другому раунді бонусної гри обирайте скриньку, в якій прихований коефіцієнт збільшення ставки.

Час вирушати в подорож джунглями і починати грати безкоштовно в Crazy Monkey. Удачі!

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС