Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Fruit Cocktail

Ігровий автомат Fruit Cocktail

Ви втомилися від сірих і одноманітних буднів? Свіжі, яскраві фрукти готові підняти вам настрій! Саме вони головні герої відеослота від компанії Igrosoft - Fruit Cocktail, грати в який і захопливо, і вигідно.

Вашим компаньйоном під час гри буде чарівна кароока полуничка, яка щосили насолоджується морським відпочинком на надувному крузі та смачним фруктовим коктейлем під легку музику. Додамо до цього дзвін монет - що ще потрібно для релаксу та боротьби з депресією!

гровий автомат Fruit Cocktail розкриває секрети корисних фруктів

Звична пʼятірка котушок із компонентами "Фруктового коктейлю" починає обертання після натискання кнопки "Старт". Ставки на лінії (їх максимум 9) приймаються натисканням відповідної кнопки "Ставка". Також гемблери можуть повністю покластися на волю долі та скористатися можливістю автоматичної гри.

Із чого складається фруктовий коктейль (символи слота)

В ігровий автомат Fruit Cocktail грати безкоштовно не становитиме труднощів ні досвідченим, ні гемблерам-початківцям: його вміст цілком традиційний. Класичним джокером, який підміняє у виграшній комбінації інші, в цьому відеослоті є келих з екзотичним коктейлем. Три або чотири келихи додадуть до вашого виграшу мінімум 100 і максимум 2000 початкових ставок, а п'ять джокерів на лінії примножать їх у 5000 разів. Крім того, вас порадують і лінії з лимончиків, груш, абрикосів, яблук і вишеньок.

Грати безкоштовно в Fruit Cocktail


Грати на гроші

Фруктові бонуси

Можливість отримати реальні гроші або грати безкоштовно Fruit Cocktail дає всім охочим, подвоїти отриманий виграш також можна в будь-якому разі. Вибрали карту, яка виявиться старшою за дилерську, - бонус одразу опиниться на вашому рахунку. Таку ризик-гру ви можете повторити неодноразово, щоразу збільшуючи прибуток.

Три червоних полунички на ігровому полі і більше запускають вигідну бонусну гру, яка полягає в додаткових обертаннях трьох барабанів.

Починайте грати безкоштовно та без реєстрації в Fruit Cocktail і насолоджуйтеся приємним "Фруктовим коктейлем".

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС