Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Garage

Ігровий автомат Garage

Справжній чоловічий світ, де не потрібно грати ролі й дотримуватися надуманих правил пристойності, де можна по-простому відпочити й розслабитися, - це гараж. Саме в такій невимушеній атмосфері пропонують вам грати в казино Вавада без реєстрації в Garage розробники компанії Igrosoft. Серед акумуляторів, каністр із машинним маслом, вогнегасників, інструментів та інших чоловічих радощів знайдуться таємничі ящики зі справжніми багатствами. А по завершенні трудів праведних можна зручно влаштуватися з пляшкою пива просто на підлозі та відпочити від метушні й турбот. Тільки в гаражі можна так розслабитися!

Ігровий автомат Garage: Занурюємось в ігровий процес

Правила гри в цьому відеослоті гранично прості й доступні навіть новачкові. На 5 барабанах обертаються символи, що складають виграшні комбінації. Натиснувши на кнопку "Paytable", ви дізнаєтеся, скільки очок вам принесуть 3 вогнегасники або 5 каністр масла. Ігрових ліній можна активізувати від 1 до 9, при цьому комбінації рахуються як зліва направо, так і навпаки. Ключі від Мерседеса є диким символом і можуть замінити будь-який інший предмет, якого бракує для комбінації.

Ігровий автомат Garage, грати безкоштовно на якому ви можете на нашому сайті, має опцію гри на подвоєння. При кожному виграші вам буде запропонована ризик-гра. Щоб прийняти виклик, натисніть на кнопку "Bet One". На екрані ви побачите 1 карту дилера і 4 закритих карти, з яких вам належить вибрати одну. Побийте карту дилера і подвійте свої очки, і так можна робити кілька разів! Щоправда, якщо ваша карта виявиться молодшою, ви втратите виграш і повернетеся у звичайну гру.

Грати безкоштовно в Garage


Грати на гроші

Бонусний раунд

Не має значення, ставите ви реальні гроші чи вирішили грати безкоштовно в Garage, - слот надасть вам можливість пройти бонусний рівень, якщо на барабанах випаде 3 і більше деревʼяних ящиків. Відкривайте їх по одному. Якщо під ящиком міститься корисний інструмент - ви отримуєте бонус, а ось якщо там причаївся злий даішник - час бігти, кидаючи весь виграш!

Усі ці додаткові фішки, бонусні рівні та ризиковані ігри гарантують вам, що в Garage грати буде дуже цікаво і весело!

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС