Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Rock Climber

Ігровий автомат Rock Climber

Важким і непоказним є життя простого альпініста. Все вище і вище прагне потрапити головний герой цього захопливого слота від компанії Igrosoft. Ідеальна мультяшна графіка, високі коефіцієнти на виграш і захопливий геймплей - це ігровий автомат Rock Climber. Грати в казино Вавада без реєстрації безкоштовно і підкорювати вершини тепер ви можете абсолютно безпечно. Адже з вами один з найкращих альпіністів усіх часів і народів.

Нашому герою-альпіністу залишилося піднятися всього лише на одну гору. І йому, звичайно, потрібно допомогти в такому нелегкому підприємстві. Звичайно ж, за пристойні гроші, адже цілком реальний ризик повинен гідно винагороджуватися.

Ігровий автомат Скелелаз грати онлайн

Вивчіть ігрове поле: тут 5 барабанів, де зображено символи у вигляді альпіністського спорядження і різних супутніх штук, про призначення яких ми можемо тільки гадати. У вас є чудова можливість збільшити шанси на виграш. Для цього активуйте більшу кількість ліній (до 9) і підніміть початкову ставку (до 25).

У Rock Climber грати - як ніби насправді збиратися на штурм Евересту. Устаткування альпініста складається з намету, куртки, рюкзака, черевиків, шапки та льодоруба. Ці символи в різних комбінаціях можуть принести вам дохід, що в 500 разів перевищує ставку.

Грати безкоштовно в Rock Climber


Грати на гроші

Вище в гори - до високих виграшів і нових досягнень!

Найбільший прибуток ви зможете отримати після обертання барабанів, якщо зберете комбінації з сигнальних помаранчевих прапорців або сніжинок. У цьому разі ігровий автомат Rock Climber примножить вашу початкову ставку на 2000 або 5000 відповідно. Сигнальний прапорець, крім іншого, вважається диким символом і може доповнити собою будь-яку комбінацію, що вельми до речі, коли ситуація складається несприятлива.

До цікавої бонусної гри вас приведе символ із мотузкою. За гарної вправності ви потрапите ще й на другий етап призової гри. Навіть якщо гратимете безплатно і без реєстрації, у Rock Climber також є можливість збільшити будь-який свій виграш, зігравши у швидку ризик-гру. Цей режим вмикається кнопкою "Double".

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС