Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

The Money Game

Ігровий автомат The Money Game

Кожна людина хоче бути багатою. Гроші в сучасному житті відіграють величезну роль, без них, як то кажуть, нікуди. Відчути себе мільйонером можна завдяки відеослоту від Novomatic - The Money Game, грати в казино Vavada грати без реєстрації в який може бути вельми прибутково.

Народна назва автомата - "Бакси" - з'явилася завдяки оформленню слота в зеленому кольорі. Ви зможете зануритися в атмосферу великих грошей, а за невеликого везіння і достатньої завзятості отримати великі виплати. У приємній музиці, що супроводжує гру, так і чується шелест купюр.

Ігровий автомат The Money Game: Правила олігархів і банкірів

Досвідчених гемблерів у цьому автоматі не чекають жодні сюрпризи. У традиційній панелі управління за кілька хвилин зможуть розібратися і новачки. Автоматична гра дає змогу відчути себе дуже важливою особою, нічого при цьому не роблячи. П'ять барабанів починають крутитися з натисканням кнопки "Start". Є можливість самостійно визначати розмір ставки (до 100 кредитів) і кількість активних лінійок (1-9).

Символи гри

Незважаючи на назву слота, є можливість грати безкоштовно - The Money Game у будь-якому разі гарантує приємне проведення часу. Символами в автоматі виступають гроші в різних варіантах і карткові символи.

Мільйонер має величезну владу: цей символ приносить найбільші виплати (10 - 9000 ставок), а також, підміняючи інші символи, добудовує комбінації і тим самим підвищує їхню вартість удвічі. Крім того, вам неодноразово зустрінуться пачки доларів, саквояжі, мішки та портмоне, набиті "зеленню", і дзвінкі монети.

Грати безкоштовно в The Money Game


Грати на гроші

Додаткові можливості, що дають змогу щільніше набити гаманець

Спробуйте в ігровий автомат The Money Game грати безкоштовно або зробіть грошові ставки - азарт і радість перемоги вам забезпечені. Для подвоєння виграшу існує гра на ризик. Ви отримаєте або все, або нічого, залежно від удачі. До речі, повторювати ризик-гру ви можете кілька разів.

Якщо побачите 3 золотих знаки долара, вам дуже пощастило. Безкоштовні спіни (їх 15) з триразовим множенням виплат цілком можуть зробити вас багатієм.

Починайте просто зараз грати безкоштовно і без реєстрації в The Money Game! Мільйони чекають на вас.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС